Bondora kiirlaen €500 kuni €5000, laenutaotluse vastus 1 minutiga

Bondora kiirlaen

Bondora pakub kiiret väikelaenu summas €500 kuni €10 000 laenuperioodiga 3 kuni 60 kuud. Kuumakse alates €12.80 kuus ja vastus koheselt!

Bondora kiirlaenu taotluse saab esitada internetis ilma kodust lahkumata ning laenutaotlusele saab vastusega 1 kuni 5 minutiga ja seda ööpäev läbi. Lihtsalt täida lihtne ankeet ning vastus antakse mõne minutiga. Taotelda saab alates 21. eluaastast.

Bondora kiirlaenu taotlemine

Bondora kiirlaenu taotlemine samm-sammult. Selleks tuleb läbida järgmised lihtsad sammud:

  • 1. samm: ava Bondora portaal ja registreeru kasutajaks/taotle laenu
  • 2. samm: täida lühike ja lihtne laenutaotluse ankeet
  • 3. samm: oota laenutaotlusele vastust, mis võtab 1 – 5 minutit

Vastuse saab ööpäevaringselt, olenemata kellaajast, nädalapäevast.

Kui Bondora kiirlaenu vastus on positiivne?

Kui Bondora kiirlaenu esmane laenutaotluse vastus on positiivne ja olete oma laenuotsuses kindel, siis tuleb tuvastada isik. Isikut saab samuti tuvastada internetist ja selle kohta saad juhised juba Bondora lehelt kui oled laenupakkumisega nõus.

Isiku tuvastamisel ja lepingu allkirjastamisel (mõlemit saab teha internetis) väljastatakse laen pangakontole, mis võtab reeglina alla 1 tööpäeva. Põhimõtteliselt saab Bondorast kiirlaenu ilma kodust lahkumata või hoopis nutitelefoniga suvalises kohas viibides.

Bondora hinnakiri

Bondora hinnakiri on läbipaistev ning võetud kiirlaenule või mistahes tarbimislaenule ei lisandu ühtegi lisatasu. Hinnakiri on lihtne, üheselt arusaadav ja ilma peenkirjadeta.

Bondora laenude hinnakiri:

  • Laenu sõlmimisel lepingutasu: 5.95%
  • Laenu haldustasu aastas: 4%

Kui laenu tagasimaksetel hilinemisi ei ole, siis ülaltoodud on ainus ja lõplik hinnakiri, mis on väga lihtne. Laenu tagasimaksete hilinemisel:

  • Ametlik Maksehäireregistri teatis: €14.99
  • Võla teavitused (hind kokku): max €5

Tutvu Bondora portaaliga SIIN.